Давоський форум

23 січня 2023

21 січня 2023


Олена Зеленська оцінила результати роботи української делегації на форумі у Давосі

Дружина Президента Олена Зеленська оптимістично оцінює результати роботи української делегації на Всесвітньому економічному форумі у Давосі і запевняє, що відчула там підтримку і готовність допомагати Україні.

20 січня 2023

19 січня 2023


Кличко у Давосі провів неформальні зустрічі з лідерами світової економіки - про що говорили

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у неформальній зустрічі лідерів світової економіки «Підготовка до нової геополітичної ери» у рамках Всесвітнього економічного форуму у Давосі, де, зокрема обговорювали відновлення миру та порядку, необхідну допомогу Україні.


Зеленська каже, що не відчула у Давосі втоми світу від України

Дружина Президента Олена Зеленська запевняє, що у рамках Всесвітнього економічного форуму не відчувається втоми світу від України, яка захищається від неспровокованої російської агресії, і не виключає, що наратив про таку "втому" може бути частиною інформаційної пропаганди рф.

18 січня 2023


Кім у Давосі закликав світ надати зброю для звільнення всієї території України

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім під час виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі закликав світове співтовариство надати Україні зброю та амуніцію для того, щоб звільнити всю територію країни.


Зеленський звернувся до учасників Всесвітнього економічного форуму в Давосі

Мобілізація світу має випередити чергову мобілізацію нашого спільного ворога, заявив Президент України Володимир Зеленський на сесії «Відновлення безпеки та миру» під час щорічного засідання Всесвітнього економічного форуму.

17 січня 2023


Кіссінджер визнав, що членство України в НАТО було б доречним

Колишній держсекретар США і радник з питань нацбезпеки Білого дому 99-річний Генрі Кіссінджер, відомий своєю позицією проти приєднання України до НАТО, нарешті погодився, що нині таке членство для Києва було б доречним. 


Україна й українці своєю мужністю вразили та надихнули весь світ – Урсула фон дер Ляєн

Україна та українці, які від початку російського вторгнення почали чинити лютий спротив агресору, своєю мужністю та стійкістю вразили та надихнули весь світ, тож ЄС та його країни-члени будуть стояти поряд та підтримувати Україну так довго, як це буде необхідним.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-