Давоський форум

25 січня 2021


Сьогодні починається «Давоський тиждень»

"Давоський тиждень" - п'ятиденна зустріч політичних і ділових лідерів з усього світу - почнеться в понеділок, 25 січня, в режимі онлайн напередодні відкладеної в цьому році зустрічі Всесвітнього економічного форуму.

07 грудня 2020

03 грудня 2020

08 жовтня 2020


Давоський форум-2021 пройде у Люцерні

Всесвітній економічній форум (ВЕФ), який щороку у січні проходить у швейцарському Давосі, у 2021 році відбудеться з 18 по 21 травня у місті Люцерн через пандемію коронавірусу.

26 серпня 2020

24 січня 2020

23 січня 2020


НАТО може відреагувати на кібератаку щодо будь-якої країни Альянсу - Столтенберг

Людство поки навіть не усвідомлює, наскільки новітні технології змінюють природу сучасних бойових дій, і це ставить нові виклики перед НАТО, яке постійно адаптується для ефективного захисту від таких загроз.

22 січня 2020


Глава держави зустрівся з президентом ЄБРР

Президент Володимир Зеленський на полях Всесвітнього економічного форуму у Давосі зустрівся з президентом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Сумою Чакрабарті.


Економічний стрибок та "єдинороги": Зеленський заявив у Давосі про амбітні плани України

Президент Володимир Зеленський амбітною метою України назвав лідерство у Східній та Центральній Європі й наголосив, що виклики, які постали перед українцями, мобілізують і змушують рухатися швидше.


Зеленський анонсував податкові канікули та нову інвестпрограму

Президент Володимир Зеленський анонсував п’ятирічні податкові канікули для інвесторів, які вкладуть у майбутню приватизацію 10 і більше мільйонів доларів, та програму особистого менеджера для великих інвесторів.


Зеленський - Євросоюзу: Коли одна країна зробила exit, можливо, Україні час робити enter

Президент України Володимир Зеленський вважає, що момент виходу Великої Британії з Європейського Союзу може бути зручним часом для ухвалення ЄС рішення стосовно євроінтеграції нашої країни.


Разумков пояснив, чому не поїхав у Давос

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков вибрав робочу поїздку південними регіонами країни, а не до Давоса, бо вважає, що важливіше мати розуміння, що робиться правильно, а що йде не так.


Реформа УЗ та агрокредити: Зеленський у Давосі зустрівся із керівником Cargill Financial

Президент України Володимир Зеленський обговорив із головою правління та генеральним директором компанії Cargill Inc. Девідом Макленнаном співпрацю у питання кредитування фермерів та реформу Укрзалізниці.


Кліматичні зміни: фон дер Ляєн заявляє, що "вікно можливостей" швидко закривається

Кліматичні зміни є глобальним викликом, який потребує негайних дій від Європи та світу, у тому числі – в інноваційному розвитку новітніх технологій та у побудові нової моделі безвуглецевої економіки.


Зеленський розпочав візит у Давос

Президент України Володимир Зеленський розпочав робочий візит до Швейцарії, де візьме участь у роботі Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

21 січня 2020

20 січня 2020

18 січня 2020


Трамп може зустрітися з президентом Іраку

Президент Сполучених Штатів Америки не виключає можливість проведення зустрічі з главою Іраку Бархамом Салехом під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі (Швейцарія).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-