Польща запроваджує платні дозволи на роботу

Польща запроваджує платні дозволи на роботу

Укрінформ
З 2018 року в Польщі набудуть чинності нові правила працевлаштування іноземців, згідно з яким заяви поляків про намір доручити роботу іноземцю будуть замінені платними дозволами на сезонні роботи.

Про це повідомила директор Повітового управління праці в місті Груєц Мазовецького воєводства Мажанна Скочек, пише Польське радіо.

"Період виконання робіт не може перевищувати дев'яти місяців впродовж календарного року і його рахують від дати в'їзду іноземця до Польщі. Оплата за дозвіл становитиме 30 злотих (близько 230 гривень). Процедура дозволів на сезонну роботу діятиме в таких галузях, як землеробство, садівництво, туризм, гастрономія", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Польща заборонила в'їзд кільком українцям - Ващиковський

Директор Воєводського управління праці у Варшаві Томаш Серадз вказав, що метою впровадження нових правил є адаптація державних норм до законодавства ЄС.

Він також додав, що на підставі заяви про намір доручити роботу іноземцю не було відомо, на кого і на яких умовах працював у Польщі громадянин іншої держави. Це ускладнювало перевірку з боку прикордонників та Державної інспекції праці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-