Siemens знову продає Росії турбіни

Siemens знову продає Росії турбіни

22637
Ukrinform
Німецький концерн Siemens в понеділок підписав контракт на будівництво в Нижньокамську парогазової електростанції потужністю 495 МВт. Вартість угоди - 380 млн євро.

Про це повідомляє DW.

Контракт підписали в Мюнхені президент Siemens в Росії Дітріх Меллер (Dietrich Möller) і генеральний директор ПАТ "Нижнекамскнефтехим" (група компаній "Таїф") Азат Бікмурзін у присутності заступника прем'єр-міністра Баварії Ільзе Айгнер (Ilse Aigner), президента Татарстану Рустама Мінніханова і головного управляючого Siemens Джо Кэзера (Joe Kaeser).

Згідно з контрактом, Siemens поставить дві газові турбіни SGT5-2000Е й одну парову турбіну ST-600, а також устаткування для розподілу енергії. Субпідрядником виступить турецька будівельна компанія ENKA. Очікується, що "Нижнекамскнефтехим" також укладе з Siemens 13-річну сервісну угоду.

Електростанція має бути запущена до травня 2021 року. Передбачається, що вона працюватиме на синтетичному газі - побічному продукті нафтохімічного виробництва "Нижнекамскнефтехима".

Читайте також: Російський суд відмовився повертати з Криму турбіни Siemens

В німецькому концерні підкреслили, що Siemens є генеральним підрядником, тому компанія матиме повний контроль над постачанням та встановленням обладнання.

Це перший великий контракт Siemens у Росії після того, як турбіни німецького концерну опинилися в анексованому РФ Криму. Зараз у цьому зв'язку тривають судові розгляди.

Фото: en.people.cn

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-