Конгресмен США: Мета Путіна - підірвати всю Східну Європу

Конгресмен США: Мета Путіна - підірвати всю Східну Європу

Відео
Укрінформ
Агресія Росії проти України, де насправді не існує окремих сепаратистів, а все відбувається за вказівкою Кремля, не обмежується агресією на Донбасі або окупацією Криму: Путін насправді має на меті підірвати всю Східну Європу, включно із союзниками США по НАТО.

На цьому наголосив конгресмен від штату Оклахома Стів Рассел під час інтерв'ю на телепрограмі The Oklahoman.

"Я дуже занепокоєний ситуацією з безпекою в Східній Україні", - зауважив член Конгресу США після повернення з європейського турне, під час якого відвідав, за його словами, Румунію, Молдову і Україну.

Він підкреслив, що Росія намагається розхитати порядок і безпеку в регіоні. "Путін зараз зосереджений на тому, щоб підірвати регіон Східної Європи, в тому числі союзників по НАТО", - зазначив Рассел.

Відповідаючи на запитання ведучого щодо ситуації в Україні, він підкреслив, що це – унікальна й самодостатня країна, яка має багато ресурсів. Натомість зараз вона вимушена протистояти російській агресії.

Читайте також: Відносини США й Росії не відновляться без миру в Україні - Тіллерсон

"Росія незаконно відрізала частини їхньої території – Крим, Донбаський регіон, розташований на сході України, де вони (росіяни – ред.) взагалі очолили так званих "сепаратистів", які не є такими. Зрозуміло, що росіяни керують ними, навіть до найменшого підрозділу, та постачають їм озброєння", - зауважив Рассел.

Він наголосив: проблема полягає в тому, що сьогодні не можна просто так окупувати територію інших країн. Те, що захопила Росія в Україні, дорівнює третині штату Оклахома, порівняв законодавець.

Рассел також зазначив, що Україна прагне до західних цінностей і хоче стати частиною Західного світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-