Кожна третя жінка в світі зазнає насильства - генсек ООН

Кожна третя жінка в світі зазнає насильства - генсек ООН

Укрінформ
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш констатував, що третина жінок по всьому світу страждає від фізичного або сексуального насильства, закликав світове співтовариство "діяти одночасно на всіх рівнях для викорінення цього явища.

Про це він заявив на заході, присвяченому Міжнародному дню боротьби за ліквідацію насильства проти жінок.

"Кожна третя жінка в світі зазнає фізичного або сексуального насильства в тій чи іншій формі. 750 млн дівчат виходять заміж у віці до 18 років і понад 250 мільйонам роблять на статевих органах операції, що призводять до каліцтва", - цитує генсека Центр новин ООН.

Він підкреслив, що настав час для колективної боротьби з насильством щодо жінок і дівчат. "Ми повинні всі разом діяти одночасно на рівні країн, регіонів і громад", - закликав Гутерреш.

Читайте також: ЮНІСЕФ заявляє про значне погіршення якості життя дітей у світі

Голова організації, крім того, засудив всі акти насильства щодо жінок-політиків і жінок-правозахисників. Він також закликав "не закривати очі на жахливі знущання над жінками", а саме на їх сексуальну експлуатацію. Це явище, за його словами, особливо поширене в зонах збройних конфліктів та в місцях панування екстремістської ідеології.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-