SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Берліні помолилися за жертв Голодомору - 23.11.2017 00:36 — Новини Укрінформ
У Берліні помолилися за жертв Голодомору

У Берліні помолилися за жертв Голодомору

Фото, відео
1036
Ukrinform
У берлінській католицької церкви Святого сімейства (Heilige Familie) в середу ввечері пройшли пам'ятні заходи з нагоди роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Службу правили священик доктор Хьоле і отець Олег Полянко, повідомляє кореспондент Укрінформу в ФРН.

«Сьогодні у нас великий духовний день: ми молимося за наших братів і сестер, батьків та родичів, які винесли величезну ношу Голодомору, але зберегли найдорожче – віру в Бога. Сьогодні ми молимося за упокій їхніх душ», - сказав отець Олег.

Читайте також: Меморіал жертвам голодоморів добудують за два роки - Гройсман

«Ми молимося за тих, хто в 1932-1933 роках помер в Україні – 4 або 6 мільйонів людей, ми не знаємо, скільки. І ми дивимося на сьогоднішній день і молимося за мир», - сказав доктор Хьоле. Німецький священик зазначив, що «неможливо уявити собі, неможливо осягнути і прийняти» того, щоб керівник держави змусив голодувати цілий народ.

Службу супроводжували музичні твори у виконанні бандури і скрипки.

На завершення молитви був розданий благословенний хліб як символ того, що у людей насильно відібрали в 1932-33 роках.

В церкві також була розгорнута фотовиставка, присвячена трагічним подіям початку 1930-х років.

У Берліні помолилися за жертв Голодомору

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-