Для протидії секс-домаганням у Конгресі США введуть спеціальні тренінги

Для протидії секс-домаганням у Конгресі США введуть спеціальні тренінги

Укрінформ
Спікер Палати представників США Пол Раян оголосив про намір ввести обов'язкові спеціальні тренінги для законодавців і персоналу з метою запобігання практики сексуальних домагань на роботі, що мали місце, в тому числі, в Конгресі США.

Про це він заявив у заяві, поширеній у вівторок, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Сьогоднішні слухання стали ще одним важливим кроком у нашій боротьбі з сексуальними домаганнями та гарантування безпеки на робочих місцях. На майбутнє, Палата представників запровадить політику проведення обов'язкових тренінгів щодо протидії домаганням і дискримінації для всіх членів (Конгресу – ред.) та персоналу", - зауважив Спікер.

Читайте також: Сексуальні домагання: Буш-старший знову в центрі скандалу

Він наголосив, що мета цих заходів полягає не тільки у підвищенні рівня поінформованості, але також у забезпеченні того, щоб подібні випадки не повторилися. Раян поінформував, що до цього будуть підключені комітети з питань етики та правил "з метою запровадження обов'язкових тренінгів".

Реакція спікера нижньої палати з'явилася після слухань у вівторок щодо політики Конгресу в боротьбі із сексуальними домаганнями. На них були озвучені, зокрема, випадки, коли по відношенню до двох жінок-членів Палати представників мали місце домагання з боку чоловіків-колег. Крім того, стало відомо про те, як одного з конгресменів переслідувала молода жінка з числа персоналу.

Читайте також: Секс-скандалами у Голлівуді займеться прокуратура Лос-Анджелеса

Загалом, у Сполучених Штатах останнім часом відбулася маса зізнань жінок і чоловіків про те, що вони зазнали переслідування, в тому числі з боку селебріті, політиків та навіть екс-президента США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-