SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Атомні авіаносці США підійшли до берегів КНДР - 14.11.2017 05:37 — Новини Укрінформ
Атомні авіаносці США підійшли до берегів КНДР

Атомні авіаносці США підійшли до берегів КНДР

Фото, відео
1305
Ukrinform
Авіаносці Військово-морських сил США "Ronald Reagan", "Nimitz" і "Theodore Roosevelt" увійшли в операційну зону Південної Кореї, названу Корейським театром операцій, для чотириденних маневрів, які розпочнуться у вівторок.

Відеозапис спільних навчань опублікований на YouTube каналі ВМС США.

Наголошується, що це перший раз, коли військово-морський флот Південної Кореї проводить спільні навчання з трьома американськими авіаносцями для демонстрації сили проти провокацій КНДР.

Авіаносці йдуть у супроводі більше десяти кораблів, включаючи два есмінця "Sejong the Great" і "Тһе Seoae Yu Seong-ryong".

"Військово-морські сили Південної Кореї і США підтримують ідеальну захисну позицію для проведення спільних операцій у будь-який час і в будь-якому місці", - повідомляє південнокорейське агентство Yonhap з посиланням на капітана есмінця "Sejong the Great" Ку Сона.

Атомні авіаносці США наблизилися до берегів КНДР

Фото: ЕРА


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-