Paradise Papers: Трюдо відкидає обвинувачення щодо “фінансиста” його партії

Paradise Papers: Трюдо відкидає обвинувачення щодо “фінансиста” його партії

Укрінформ
Радник прем'єр-міністра Канади Стівен Бронфмен, який потрапив у список журналістського розслідування офшорних рахунків під назвою "Райські папери", вичерпно обгрунтував свою непричетність до схем із ухиляння від сплати податків.

Про це заявив сам прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми багато зробили щодо уникнення та ухилення від оподаткування, у тому числі працюючи із міжнародними партнерами. Однак, ми визнаємо, що попереду ще багато роботи. Запевняю: податкова служба Канади дуже серйозно ставиться до своїх обов'язків із переслідування усіх, хто ухиляється від сплати податків», - зауважив глава уряду Канади.

Читайте також: Paradise Papers: принц Чарльз вивів у офшори сотні тисяч доларів

Нагадаємо: в оприлюднених у неділю Міжнародним консорціумом журналістських розслідувань «Райських паперах» йдеться про причетність друга та радника Джастіна Трюдо Стівена Бронфмена до переміщення багатомільйонного капіталу до офшорних територій.

«Приватна інвестиційна компанія Bronfman Claridge протягом чверті сторіччя спокійно перераховувала мільйони доларів в сімейні компанії Колбера (Лео Колбер – канадський бізнесмен, філантроп, колишній сенатор, який має тісні зв’язки з Бронфманом - ред.), аби уникнули виплати податків у Канаді, Сполучених Штатах та Ізраїлі», - йдеться у документах журналістського розслідування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-