Президентство Трампа негативно вплинуло на світову економіку

Президентство Трампа негативно вплинуло на світову економіку

Опитування
Укрінформ
Президентство Дональда Трампа негативно позначається на американській і світовій економіці. 

Такий висновок міститься в аналізі експертів мюнхенського Інституту економічних досліджень (ifo), повідомляє кореспондент Укрінформу у ФРН. 

«Рівно через рік після обрання Дональда Трампа (8 листопада – Ред.) міжнародні економічні експерти вважають, що президент США впливає на світову економіку негативно. Таку відповідь при опитуванні ifo дали 73,9% респондентів», - йдеться в аналітичній записці.

З них 57,6% теж побачили негативний вплив на економіку безпосередньо США. Найбільш негативні наслідки виявлені у сфері соціальної справедливості і захисту навколишнього середовища. Зокрема, 73,5% експертів-економістів в інших країнах і 61,2% у США вважають, що анонсовані заходи нової адміністрації, що вже реалізовуються, найважче позначаються на бідних верствах населення.

Уряд Трампа отримав погані оцінки і у сфері міжнародної торгівлі, співпраці в міжнародних організаціях, а також у забезпеченні миру і безпеки. Найкритичніше висловилися економісти в сусідніх країнах - Канаді та Мексиці, а також в Ірландії. Ці країни, вважають вони, більше, ніж інші, відчули на собі негативні ефекти. 

Читайте також: Втручання у вибори: екс-радник Трампа розказав про "приватні" розмови з віце-прем'єром РФ

Загалом було опитано 929 спеціалістів у 120 країнах.

Водночас, зазначають в інституті, результати проведеного в жовтні опитування World Economic Survey виявилися менш песимістичними. Тільки 38,0% респондентів сказали, що президентство Трампа має внутрішні негативні економічні наслідки. Але водночас опитані вважають нинішній уряд або неефективним, або таким, що шкодить внутрішній політиці США. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-