Відомого ісламського богослова звинувачують у згвалтуваннях

Відомого ісламського богослова звинувачують у згвалтуваннях

876
Ukrinform
Популярного в консервативних мусульманських колах в Європі професора сучасного ісламу в Оксфордському університеті, богослова єгипетського походження Таріка Рамадана обвинувачують у згвалтуванні.

Дві жінки, які називають себе жертвами насильства, вчиненого над ними Рамаданом, подали відповідні позови у суд в Парижі. Окрім цих двох жертв, ще одна заявила про протиправні дії Рамадана, але поки не звернулася до суду, повідомляє Le Parisien.

«Дві молоді жінки вже подали позови проти Таріка Рамадана. Третя, Ясміна (ім’я змінене в інтересах безпеки – ред.), розповіла нам, що ісламолог її залякував та погрожував ій», - повідомило видання.

55-річний Рамадан, онук засновника єгипетського ісламістського руху «Брати-мусульмани», після того, як стало відомо про подання першого позову проти нього, заявив про намір подавати зустрічний позов щодо наклепу проти нього. Другий позов він не прокоментував.

Читайте також: У Європарламенті заявляють про сексуальні домагання в інституціях ЄС

Обидві жінки, які звинувачують Рамадана у згвалтуванні, - француженки, які сповідують іслам. Вони розповіли подібні історії – Рамадан запрошував їх до готелів, де спричиняв насильство над ними. Випадок, описаний першою позивачко, стався у 2012 році, друга позивачка розповіла про випадок 2009 року. Третя можлива жертва розповіла, що Рамадан також запрошував її до готелю, але вона пішла туди не сама.

Нагадаємо, нещодавно скандал спалахнув навколо голівудського продюссера Харві Вайнштейна, після того, як The New York Times опублікувала інтерв'ю актриси Ешлі Джадд. Після неї про випадки сексуальних домагань режисера заявили Гвінет Пелтроу, Анджеліна Джолі, Меріл Стріп та інші.

Неодноразово у центрі сексуального скандалу перебував режисер Роман Поланскі. Нещодавно ще одна жінка заявила, що в 1970-х роках вона зазнала сексуальних домагань з його боку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>