У Європарламенті заявляють про сексуальні домагання в інституціях ЄС

У Європарламенті заявляють про сексуальні домагання в інституціях ЄС

646
Ukrinform
У Європарламенті порушили питання про обвинувачення у сексуальних домаганнях відносно співробітників інституцій Євросоюзу.

Дебати про це пройшли у законодавчому органі ЄС у середу, а відповідна резолюція буде проголосована у четвер, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

Йдеться про попередні результати розслідування, які провели кілька депутатів Європарламенту, а також ЗМІ, щодо випадків сексуальних домагань відносно співробітників керівних інституцій ЄС.

Зокрема, заявляється про такі випадки відносно 102 людей, включаючи 95 жінок та семи чоловіків. При цьому про сексуальні домагання у різній формі, включаючи згвалтування, повідомила 21 особа з Європарламенту, 15 людей, які працюють у Єврокомісії, 18 із неурядових організацій та 36 із приватних установ, що пов’язані з ЄС.

Читайте також: У США почали розслідування щодо компанії Вайнштейна

Як попередньо зазначається, найбільше у цій ганебній сфері потерпають молоді жінки, які обіймають посади помічників своїх керівників, включаючи й депутатів та високопосадовців апарату Європарламенту.

Інформація про таку ситуацію шокувала президента Європарламенту Антоніо Таяні, який вже заявив про необхідність створення у структурі законодавчого органу ЄС спеціального комітету у складі депутатів, які б розглядали заяви про випадки сексуального насильства. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>