У Росії блогера викликали в поліцію за цитату з

У Росії блогера викликали в поліцію за цитату з "Незнайка на Місяці"

Укрінформ
Адміністратора пабліка "Радикальні мрійники" в російській соцмережі Михайла Малахова викликали на бесіду в поліцію через пост із цитатою з книги "Незнайко на Місяці".

Це підтвердив Радіо Свобода співробітник поліції, який дзвонив Малахову.

"За заявою якогось громадянина "з іншого суб'єкта федерації" проводиться перевірка на предмет того, чи є цитата з "Незнайка на Місяці" екстремістською", - сказав по телефону поліцейський.

Пост був опублікований у групі ще 28 березня 2017 року. Він містить текст з 31-ї глави книги "Незнайко на Місяці" Миколи Носова, яка була видана в 1964 році:

— А хто вони такі ці поліцейські? — спитала Рибка.

— Бандити! — роздратовано мовив Колосок. — Чесне слово, бандити! Обов'язок поліцейських — захищати населення від грабіжників, а насправді вони захищають тільки багачів. А багачі ж і є справжнісінькі грабіжники. Тільки грабують вони нас, прикриваючись законами, які самі придумують. А яка, скажіть, різниця, по закону мене грабують чи не по закону? Та мені байдуже!

— Тут у вас якось чудернацько! — озвався Гвинтик. — Чого ж ви слухаєтесь поліцейських і цих... як ви їх називаєте... багачів?

— Спробуй не послухайся, коли в їхніх руках усе: і земля, і фабрики, й гроші, а до того ж і зброя!

Раніше в інтерв'ю "Відкритій Росії" Малахов заявив, що його викликали в прокуратуру, тому що отримали заяву з проханням перевірити пост з цитатою з "Незнайка" на предмет розпалювання ненависті до соціальної групи "поліцейські" (стаття 282 Кримінального кодексу).

Читайте також: У Москві через фільм “Він вам не Дімон” затримали директора фонду Навального

Проте пізніше прокуратура Краснодарського краю спростувала повідомлення про виклик Малахова на допит.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-