У Берліні відкривають “форум Нємцова” - задля російсько-європейського діалогу

У Берліні відкривають “форум Нємцова” - задля російсько-європейського діалогу

Укрінформ
У Берліні 9 жовтня відкривається Форум Бориса Нємцова, учасники якого обговорять перспективи розвитку російського і західного суспільства.

Про це повідомляє DW.

Як зазначається, на відкритті форуму, який проходить в день народження загиблого політика, виступлять його дочка Жанна Нємцова, що заснувала Фонд Бориса Нємцова, член ради Фонду імені Фрідріха Наумана Вольф-Дітер Цумпфорт, політик Герхарт Баум і російський письменник Аліса Ганієва. У другий день, 10 жовтня, пройдуть панельна сесія "Лідери і суспільство в Росії і Європі" і дискусії в робочих групах.

Читайте також: Влада Москви пропонує "сховати" табличку Нємцову в під'їзді - ЗМІ

Серед учасників форуму також - письменник Володимир Камінер, віце-президент Transparency International Олена Панфілова і глава московського представництва Фонду імені Фрідріха Наумана Юліус фон Фрайтаг-Лорінгховен.

Перший Форум Бориса Нємцова відбувся в 2016 році. Одна з його головних цілей - сприяння російсько-європейському діалогу.

Як відомо, Борис Нємцов був убитий в центрі Москви 27 лютого 2015 року. Цього року російському політикові виповнилося б 58 років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-