Трамп скоротив квоту для біженців до 45 тисяч на рік

Трамп скоротив квоту для біженців до 45 тисяч на рік

882
Ukrinform
Президент США Дональд Трамп підписав Меморандум для Державного секретаря №2017-13, у якому визначив, що уряд Сполучених Штатів може видати не більше 45 тисяч дозволів на перебування в країні біженців у 2018 фінансовому році, який починається вже 1 жовтня.

Текст документа Білий дім поширив у п'ятницю, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Прийом до 45 тис. біженців у Сполучених Штатах протягом 2018 фінансового року, виправданий гуманітарною ситуацією або в інший спосіб, відповідає національним інтересам", - зазначається в документі.

При цьому уточнюється, що квота на біженців розподілятиметься за їхнім регіональним походженням. Так, на країни Африки виділяється допустима кількість до 19 тис. осіб, Східної Азії – до 5 тис., Європи і Центральної Азії – до 2 тис., Латинської Америки і країн Карибського басейну – до 1,5 тис, а також Близького Сходу та Південної Азії – до 17,5 тис. людей.

Читайте також: Трамп підписав новий антиміграційний указ

Як повідомлялося раніше, нинішня квота на прийом біженців урядом США є найменшою за останні майже чотири десятки років. Зокрема, президент Обама в останній рік перебування в Білому домі визначив у 2017 році квоту для біженців в розмірі 110 тис. осіб. Дональд Трамп у перші ж дні свого президентства скоротив цю кількість до 50 тисяч.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>