У Росії можуть заблокувати Facebook

У Росії можуть заблокувати Facebook

573
Ukrinform
Соціальна мережа Facebook може бути заблокована на території Росії у 2018 році, якщо не виконає російський закон про локалізацію персональних даних.

Про це повідомив журналістам глава Роскомнагляду Олександр Жаров у вівторок, повідомляє Інтерфакс.

"Закон обов'язковий для всіх. У будь-якому разі ми або доб'ємося того, щоб закон був виконаний, або компанія припинить працювати на території Російської Федерації, як, на жаль, сталося з LinkedIn. Тут винятків немає", - сказав Жаров, відповідаючи на запитання про терміни виконання соцмережею Facebook відповідного закону.

"Ми будемо наполягати, щоб 242-й закон компанією Facebook був дотриманий. У 2018 році все буде точно", - наголосив Жаров. Він пояснив, що терміни для вирішення цієї проблеми визначені, і вони будуть дотримані.

Він розповів, що позиція компанії полягає в тому, що вони розглядають варіанти, як вони виконуватимуть цей закон, офіційних листів від них не надходило. "У нас в плані перевірок по цьому напряму до кінця 2017 року Facebook'a немає, в 2018 році ми подумаємо, можливо, перевіримо", - уточнив Жаров.

Він нагадав, що компанія Twitter вже визначила термін локалізації персональних даних - середина 2018 року.

Читайте також: Трамп “жене хвилю” на Клінтон і заперечує втручання РФ у вибори через Facebook

Як відомо, у вересні 2015 року в РФ набули чинності поправки до закону "Про персональні дані". Відповідно до них будь-яка російська або зарубіжна компанія, орієнтована на роботу з російськими користувачами, має забезпечувати запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення персональних даних росіян з використанням баз даних, таких, які знаходяться на території РФ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>