Запад-2017: Росія почала виводити війська і техніку з Білорусі – ЗМІ

Запад-2017: Росія почала виводити війська і техніку з Білорусі – ЗМІ

Фото
Укрінформ
Росія розпочала виведення військ і техніки з Білорусі після завершення спільних із білоруськими колегами навчань "Захід-2017".

Про повідомляє білоруська редакція "Радіо Свобода".

"21 вересня на залізничній станції Верайци перебувають близько 50 танків різної модифікації, більшість із них уже завантажені на платформи", - йдеться в публікації.

За розповідями місцевих жителів, техніка з полігону, на якому проходили навчання, прибула своїм ходом увечері 20 вересня.

Спільні російсько-білоруські навчання "Запад-2017" відбувалися на території Білорусі з 14 до 20 вересня. За офіційними даними, в Білорусі вони охопили сім полігонів і дві місцевості, в них взяли участь 10 тисяч 200 військовослужбовців.

Росія почала виводити війська і техніку з Білорусі

Фото: Радіо Свобода

За даними РНБО, у другому етапі навчань брали участь 120 тис. військових.

Країни-сусіди Білорусі турбувалися, що Кремлю навчання потрібні для перетворення Білорусі на плацдарм для наступу на Україну. Білоруська опозиція побоювалася, що президент Росії Володимир Путін може використати навчання для початку анексії Білорусі.

Читайте також: В РНБО повідомили, скільки людей і техніки задіяли у навчаннях “Запад-2017”

Міністерство оборони Білорусі відзначала "оборонний" характер навчань "Запад-2017" і обіцяло, що всі російські військовослужбовці, які беруть у них участь, залишать білоруську територію до 30 вересня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-