Молдова, Україна і Грузія закликають розробити Дорожню карту вступу в ЄС

Молдова, Україна і Грузія закликають розробити Дорожню карту вступу в ЄС

4707
Укрінформ
Парламентарії Молдови, України та Грузії, що входять у формат «Східного партнерства», планують звернутися до Європарламенту з вимогою ухвалити резолюцію про політичну підтримку трьох держав і про розробку Дорожньої карти їх вступу в Євросоюз.

Про це заявив віце-спікер парламенту Молдови Юріє Лянке за підсумками зустрічі представників законодавчих органів Молдови, України та Грузії, яка пройшла в Італії, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в РМ.

"Ми домовилися розробити спільне звернення Молдови, України та Грузії до Європарламенту і закликати європейських законодавців ухвалити резолюцію про політичну підтримку наших держав та про розробку Дорожньої карти вступу до Євросоюзу. Була також досягнута домовленість про те, що парламенти Молдови, України та Грузії розроблять план спільних заходів щодо тристоронньої співпраці у сфері гармонізації національних законодавств відповідно до європейських стандартів та реалізації спільних інфраструктурних проектів та проектів у галузі енергетичної безпеки", - зазначив Лянке.

Читайте також: Україні та Євросоюзу треба переглянути угоду про вільну торгівлю - Микольска

Парламентарі трьох країн ухвалили спільну Декларацію про необхідність переосмислення формату "Східного партнерства".

Зустріч пройшла у контексті саміту країн - членів "Східного партнерства", що має відбутися у Брюсселі.

Як відомо, до складу "Східного партнерства" входять шість країн: Україна, Молдова, Грузія, Азербайджан, Вірменія та Білорусь.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-