Мацеревич про Запад-2017: У навчаннях бере участь понад 100 тисяч військових

Мацеревич про Запад-2017: У навчаннях бере участь понад 100 тисяч військових

550
Ukrinform
Російсько-білоруські навчання "Запад-2017" є наступальними, а не оборонними, і в них бере участь не близько 13 тис., а понад 100 тис. військовослужбовців. Участь кількох спостерігачів від НАТО на цих навчаннях не розвіює побоювання Заходу щодо планів та намірів російської сторони.

Про це заявив міністр національної оборони Польщі (MON) Антоній Мацеревич, інформує TVN24.

"Маємо справу не з російсько-білоруськими навчаннями на території Білорусі, а дивлячись з перспективи Москви - з навчаннями всього західного фронту, що розтягуються від Фінляндії і норвезьких вод аж по південь Чорного моря. На всьому цьому просторі маємо справу з діяльністю російських військ. Кількість військ набагато перевищує 100 тис. осіб, це не 12,7 тис. як твердить білоруська сторона", - заявив Мацеревич.

Він додав, що навчання мають наступальний, а не оборонний характер.

Глава MON Польщі підкреслив, що своє занепокоєння цими навчаннями висловили багато країн, зокрема й Німеччина, яка досить обережно критикує Росію. На його переконання, участь у цих навчаннях кількох спостерігачів з країн НАТО не розвіює побоювання щодо їхнього характеру.

Мацеревич зазначив, що у зв'язку з цим на території Польщі у вересні проводитимуться навчання Dragon-2017, в яких теж бере участь трохи більша кількість військовослужбовців, ніж це раніше планувалося.

Читайте також: Експерти називають Росію серед числа проблем майбутнього уряду ФРН

"Президент Путін намагається залякати Захід, залякати Польщу, але у нього нічого не вийде", - підкреслив глава Міноборони Польщі.

У найбільших в цьому році польських військових навчаннях Dragon-2017, які відбудуться з 25 по 29 вересня, візьмуть участь 17 тис. військовослужбовців і 3,5 тис. одиниць військової техніки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-