Німеччина підтримує запропоновану Макроном трудову реформу

Німеччина підтримує запропоновану Макроном трудову реформу

Укрінформ
Німеччина підтримує запропоновану французьким президентом Еммануелем Макроном реформу щодо роботи відряджених за кордон працівників. 

Про це повідомляє DW.

"Ми звичайно підтримуємо пропозицію французької реформи щодо відряджених в інші країни Європейського Союзу працівників", - повідомив у середу, 30 серпня, міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель.

Зазначається, що чинна нині система дозволяє відряджати за кордон в межах Євросоюзу працівників. Умови їхньої роботи можуть відповідати правилам їхньої рідної країни, а не тієї, де вони виконують роботу. При цьому є кілька обмежень: така робота може бути лише тимчасовою і має все ж відповідати визначеним мінімальним вимогам країни, яка приймає працівників.

Макрон вважає, що така система призводить до зловживань, адже компанії з бідніших країн ЄС, відправляючи своїх робітників до держав з вищим рівнем заробітної плати та соціальних стандартів, не сплачують багато місцевих соціальних зборів і податків. Макрон пропонує, зокрема, обмежити термін такої роботи максимально 12 місяцями. Його в цьому підтримують офіційні Берлін і Відень.

Читайте також: Глава МЗС Німеччини: Ми перебуваємо у центрі "холодної війни 2.0"

Проти цієї реформи активно виступали країни "Вишеградської четвірки". Однак раніше під час зустрічі у Зальцбургу з прем'єрами Австрії, Чехії та Словаччини президент Франції заявив про досягнення прогресу щодо реформи системи, яка регулює роботу "відряджених за кордон працівників".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-