Майже третина німецьких виборців збирається голосувати поштою

Майже третина німецьких виборців збирається голосувати поштою

Опитування
938
Ukrinform
Майже кожен третій виборець в Німеччині збирається проголосувати на парламентських виборах поштою.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Insa, повідомляє DW

«Згідно з його (опитування - ред.) результатами проголосувати поштою збираються 30 відсотків німецьких виборців», - йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що на парламентських виборах 2013 року цією можливістю скористалися 24,6 відсотка виборців. Число тих, хто віддає перевагу такому способу голосування, неухильно зростає з 1990 року (9,8 відсотка).

У Німеччині виборці, які вибирають голосування поштою, отримують виборчий бюлетень приблизно за 4 тижні до виборів і заповнюють його вдома. Водночас цей спосіб може використовуватися для дострокового голосування безпосередньо на виборчій дільниці.

Незважаючи на очевидну зручність, деякі експерти критикують цей тренд. "Відбувається не що інше як неприпустиме скорочення демократичного процесу прийняття рішення", - вважає фахівець з державного права, берлінський професор Ульріх Батіс.

Читайте також: Німеччина витратить на вибори €92 мільйони

За його словами, умови, при яких приймається рішення в цьому випадку, відрізняються від умов, що складаються в день голосування. Батіс вимагає скорочення можливості дострокового голосування поштою до одного тижня.

Як відомо, парламентські вибори пройдуть в Німеччині 24 вересня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>