Венесуела оголосила лідера Перу "ворогом народу" та вислала посла країни

Венесуела оголосила лідера Перу "ворогом народу" та вислала посла країни

1037
Ukrinform
Уряд Венесуели назвав президента Перу Педро Пабло Кучинські "ворогом" народу та вислав посла країни у Каракасі.

Про це, як повідомляє ABC News, йдеться в офіційній заяві МЗС Венесуели.

"Уряд Венесуели прийняв відповідні заходи, наказавши главі посольства Перу в Каракасі поїхати і назвав президента Перу Педро Пабло Кучинські "ворогом" Венесуели та Латинської Америки", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Перу вислала посла Венесуели на знак протесту проти формування у країні конституційної асамблеї.

Через кілька годин після цього міністерство закордонних справ Венесуели оголосило про те, що дає послу Перу в Каракасі п'ять днів для того, щоб той покинув країну. 

У заяві також зазначається, що посол Венесуели в Лімі вже повернувся в Каракас.

Читайте також: Із Перу видворили посла Венесуели

Як писало агентство Reuters, Перу зайняла найбільш жорстку позицію стосовно правлячого у Венесуелі режиму серед усіх держав Південної Америки. Так на цьому тижні у столиці Перу було організовано зустріч дипломатів із більшості країн регіону, які ухвалили спільну заяву, що засуджувала дії президента Венесуели Ніколаса Мадуро. 17 підписантів із Північної та Південної Америк, серед яких: Канада, Бразилія, Аргентина, Мексика, Чилі, Колумбія і Перу - також відмовилися визнавати легітимність так званої «конституційної асамблеї» Венесуели

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-