Венесуела оголосила лідера Перу

Венесуела оголосила лідера Перу "ворогом народу" та вислала посла країни

Укрінформ
Уряд Венесуели назвав президента Перу Педро Пабло Кучинські "ворогом" народу та вислав посла країни у Каракасі.

Про це, як повідомляє ABC News, йдеться в офіційній заяві МЗС Венесуели.

"Уряд Венесуели прийняв відповідні заходи, наказавши главі посольства Перу в Каракасі поїхати і назвав президента Перу Педро Пабло Кучинські "ворогом" Венесуели та Латинської Америки", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Перу вислала посла Венесуели на знак протесту проти формування у країні конституційної асамблеї.

Через кілька годин після цього міністерство закордонних справ Венесуели оголосило про те, що дає послу Перу в Каракасі п'ять днів для того, щоб той покинув країну. 

У заяві також зазначається, що посол Венесуели в Лімі вже повернувся в Каракас.

Читайте також: Із Перу видворили посла Венесуели

Як писало агентство Reuters, Перу зайняла найбільш жорстку позицію стосовно правлячого у Венесуелі режиму серед усіх держав Південної Америки. Так на цьому тижні у столиці Перу було організовано зустріч дипломатів із більшості країн регіону, які ухвалили спільну заяву, що засуджувала дії президента Венесуели Ніколаса Мадуро. 17 підписантів із Північної та Південної Америк, серед яких: Канада, Бразилія, Аргентина, Мексика, Чилі, Колумбія і Перу - також відмовилися визнавати легітимність так званої «конституційної асамблеї» Венесуели

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-