Екологи попереджають: Південна Азія може стати непридатною для життя

Екологи попереджають: Південна Азія може стати непридатною для життя

Укрінформ
Якщо кліматичні зміни у світі не уповільнять свій темп, значна частина Південної Азії до кінця цього століття стане непридатною для проживання людей через спеку. 

Про це попередили експерти Массачусетського технологічного інституту, повідомляє Deutsche Welle

"Найбільше високі температури в майбутньому загрожують передусім густо населеним сільськогосподарським регіонам у басейнах річок Ганг та Інд (в Індії, Пакистані та Бангладеш - ред.)", - повідомляють автори дослідження. У цій зоні ризику проживають приблизно півтора мільярда осіб.

На сьогодні лише два відсотки населення Індії живуть у місцевостях, де спостерігається небезпечна комбінація високих температур та вологості. Однак опубліковане у журналі Science Advances дослідження прогнозує, що цей показник зросте до 70 відсотків, якщо зусилля, спрямовані на скорочення викидів парникових газів в атмосферу, виявляться марними.

Читайте також: Екологи б'ють на сполох: людство вичерпало ресурси Землі на 2017 рік

Як повідомлялося, 1 червня президент США Дональд Трамп заявив про плани своєї країни вийти із Паризької кліматичної угоди. Він зазначив, що цей договір "поганий" для американців, а він сам виконує свої передвиборні обіцянки.

Фото: Donald Katz, donnybangla.blogspot.com

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-