Пентагон помітив надзвичайну ракетну активність підводного флоту КНДР

Пентагон помітив надзвичайну ракетну активність підводного флоту КНДР

Укрінформ
Американська військова розвідка констатує незвично високу активність підводного флоту Північної Кореї з паралельним випробовуванням працездатності ракетних систем на підводних човнах.

Про це повідомив у понеділок американський центральний телеканал CNN із посиланням на джерело в американському оборонному відомстві.

"Американські військові виявили "надзвичайно нетиповий і безпрецедентний рівень" активності північнокорейських підводних човнів, а також свідчення про "тестування (ракетного – ред.) старту" протягом кількох днів після запуску Пхеньяном другої за місяць міжконтинентальної балістичної ракети", - повідомило джерело.

Читайте також: Північнокорейські ракети вже здатні долітати до США – експерти

Тестування ракетного старту – це застосування системи пневматичного викиду ракети з підводного човна, яке здійснюється під високим тиском повітря перед тим, як включаються двигуни ракети.

За інформацією Пентагону, ці випробування пройшли в неділю на суднобудівному заводі Sinpo Naval. Це був третій тест протягом останнього місяця й четвертий упродовж року. Тобто, йдеться про повний цикл випробувань ракетного комплексу на підводних човнах, що має вирішальне значення для розвитку можливостей ракетних ударів з боку КНДР.

Читайте також: Військові літаки США "відвідали" КНДР у відповідь на запуск ракет

Повідомлення про ракетні системи на підводних човнах посилили занепокоєння Пентагону, який вважає, що ракетно-ядерні можливості режиму КНДР можуть загрожувати великим міста США. У цьому зв'язку називаються Лос-Анджелес, Денвер і Чикаго.

Експерти вважають, що випробувана режимом КНДР минулої п'ятниці ракета за умови зміни траєкторії могла досягти континентальної частини Сполучених Штатів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-