SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Грузії стартували масштабні навчання НАТО - 30.07.2017 15:27 — Новини Укрінформ
У Грузії стартували масштабні навчання НАТО

У Грузії стартували масштабні навчання НАТО

Фото
1503
Ukrinform
У Грузії почалися масштабні навчання союзу НАТО Noble Partner 2017. У них беруть участь 2 тисячі 800 військовослужбовців із загалом восьми країн, зокрема й України. Серед них і понад 1 тисячу 400 американців чи 30 українців.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

“Навчання відбуваються на військовій базі Вазіані неподалік Тбілісі, що раніше була російською, і завершаться 12 серпня. На урочистій церемонії на військовому летовищі Вазіані їх відкрив президент Грузії Гіоргі Маргвелашвілі”, - йдеться у повідомленні.

До навчань залучають до 500 одиниць бронетехніки, зокрема й американської й німецької, яку доставили морем.

Читайте також: Українські морпіхи візьмуть участь у навчаннях Noble Partner – 2017

Це вже треті такі навчання з серії Noble Partner. Цього року їх відвідає і віце-президент США Майкл Пенс, який прибуде до Грузії з дводенним візитом у понеділок.

За повідомленнями, нинішні навчання у Грузії є однією зі складових значно масштабніших навчань, що починаються нині у країнах Східної Європи і Причорномор’я з участю загалом 50 тисяч військовослужбовців.

Союз НАТО, його члени і країни-партнери останнім часом змушені нарощувати свою обороноздатність через дедалі агресивніші дії Росії.

У Грузії почалися навчання НАТО


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-