Зять Трампа підтвердив чотири зустрічі з росіянами

Зять Трампа підтвердив чотири зустрічі з росіянами

933
Ukrinform
Зять президента США і старший радник Білого дому Джаред Кушнер підтвердив документально, що мав чотири зустрічі з представниками Росії, однак спростував інформацію про участь в будь-якій змові.

Про це йдеться в його заяві, оприлюдненій перед слуханнями в комітетах Конгресу США, що ведуть розслідування із втручання РФ у вибори в США, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Записи й документи, які я надаю, свідчать, що у мене було, можливо, чотири контакти з російськими представниками під час кампанії та перехідного періоду, які жодним чином не вплинули на вибори", - зауважив Кушнер.

Він підкреслив, що "не був у змові й не знає нікого іншого в кампанії, хто був би у змові з будь-яким іноземним урядом".

Зять президента Трампа також офіційно заперечив, що проводив таємні зустрічі та отримував будь-які фінансові вливання від росіян у своєму бізнесі. "Я не мав жодних неналежних контактів. Я не покладався на російські кошти для фінансування моєї ділової активності в приватному секторі. Я намагався бути повністю прозорим щодо подачі моєї форми SF-86, навіть більше, ніж потрібно", - наголосив зять президента.

У цьому зв'язку він висловив сподівання, що його категоричні заперечення поставлять крапку в російському питанні.

При цьому Кушнер "не пригадав" телефонних розмов з російським послом Сергієм Кисляком в період виборчої кампанії та після того, як Дональд Трамп переміг на виборах. Він зауважив, що не знайшов цих контактів у роздруківках за вказаний період.

Радник президента також згадав про зустріч у Trump Tower з російською юристкою, Дональдом Трампом-молодшим та кількома іншими учасниками, в тому числі ним. Він зазначив, що перед цим не знав про суть розмови, а саме: щодо пропозиції росіян забезпечити компромат на Гілларі Клінтон під час кампанії, оскільки не прочитав свою пошту одразу перед переговорами.

Кушнер навіть зазначив, що надіслав своєму помічнику повідомлення, щоб той зателефонував йому на мобільний із начебто викликом у термінових справах. "Чи можете ви зателефонувати мені, будь ласка? Мені потрібен привід піти із зустрічі", - навів Кушнер зміст повідомлення, підкресливши, що не в курсі про зміст подальших переговорів.

Зять президента цього тижня має надати свідчення на закритому слуханні Комітету з питань розвідки Сенату США.

Читайте також: Нові подробиці скандалу з сином Трампа: Весельницька була адвокатом ФСБ

Як повідомляв Укрінформ, впродовж останніх тижнів у США виник новий політичний скандал навколо зустрічі старшого сина президента Трампа з російським юристом Наталією Весельницькою, яка, за повідомленнями, представляла інтереси Кремля. При цьому Трамп-молодший оприлюднив зміст своїх електронних листів, у яких зазначалося, що Весельницька хоче забезпечити кампанію Трампа компроматом на Гілларі Клінтон, щоб допомогти отримати перемогу на виборах. На зустрічі серед інших були присутні керівник кампанії Трампа Пол Манафорт і зять і радник нинішнього президента Джаред Кушнер, до яких у американського слідства з'явилось чимало питань. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>