Франція створить 12,5 тисяч додаткових місць для мігрантів

Франція створить 12,5 тисяч додаткових місць для мігрантів

614
Ukrinform
Франція до 2019 року планує створити 7,5 тисяч місць для прийому прохачів притулку та ще 5 тисяч - для біженців.

Про це повідомляє RFI.

"Прем'єр-міністр Франції Едуар Філіпп представив план уряду з надання притулку і з контролю за міграційними потоками. В рамках цього плану прем'єр пообіцяв до 2019 року створити 7500 нових місць для прийому прохачів притулку і 5000 місць для біженців", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: У Франції планують прискорити надання притулку біженцям

Як зазначається, паралельно з обіцянкою створити додаткові місця з прийому мігрантів, Філіпп підтвердив свій намір скоротити терміни розгляду прохань на отримання притулку з 14 до 6 місяців.

Уряд Франції має намір провести чіткий поділ між економічними мігрантами та біженцями, чиєму життю на території їхньої країни загрожує небезпека. Тих, кому буде відмовлено в праві на притулок, "будуть систематично видворяти з країни", пообіцяв прем'єр-міністр.

"Економічні мігранти повинні зрозуміти, що ми не можемо прийняти їх усіх в нашій країні", - зазначив він.

Читайте також: У світі 710 мільйонів потенційних мігрантів - ООН

Водночас прем'єр підкреслив, що Франція прагнутиме приймати "таланти, які можуть сприяти процвітанню країни".

За словами Едуара Філіппа, у вересні уряд представить законопроект з боротьби із нелегальною міграцією.

Як пояснив глава уряду, в 2016 році з 91 тисячі затриманих нелегалів лише третині (31 тис.) було наказано залишити територію Франції, і менше 25 тисяч дійсно виїхали за її межі. "Цього недостатньо", - підкреслив Філіпп.

Одночасно Едуар Філіпп пообіцяв виділити додаткові кошти різним адміністративним інстанціям, що займаються прийомом і розглядом справ мігрантів. Крім того, прем'єр-міністр має намір реформувати політику інтеграції біженців. Зокрема, він запропонував поступово подвоїти години уроків французької мови (зараз їх 200) для біженців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>