У Канаді відзначають День пам'яті жертв тероризму

У Канаді відзначають День пам'яті жертв тероризму

866
Ukrinform
Канада ніколи не відступиться від боротьби з тероризмом та не припинить притягувати до відповідальності причетних до нього.

Про це йдеться у зверненні міністра закордонних справ Канади Христі Фріланд з нагоди Національного дня пам'яті жертв тероризму.

"Саме в цей день 32 роки тому 329 людей, більшість із яких - канадці, загинули від вибуху на борту рейсу 182 Індійських авіаліній. Згадуючи жертв того нападу, ми зобов'язуємося ніколи не припиняти намагань упередити тероризм і притягнути винних у такому насильстві до відповідальності", - сказала Фріланд.

За її словами, кожен теракт лише посилює рішучість протистояти кривавій ідеології, що породила його. "Тероризм намагається посягати на толерантні, ліберальні демократії та основні права громадян: право на життя, свободу та безпеку. Однак, йому не вдається, оскільки ті, хто вчиняє такі жахливі дії, думають, що вони можуть змінити наш спосіб життя та цінності. Натомість, їх ненависть лише посилює нашу рішучість здолати ідеології, що роздмухують її", - зазначила міністр.

Вона додала, що "завжди оплакуючи загиблих від подібних ненависницьких дій, ми не дозволимо страху керувати нашим життям". "У Національний день пам'яті жертв тероризму ми згадуємо  всіх загиблих або поранених у терактах. У пам'ять про них ми обіцяємо робити все можливе, аби цінності, які визначають, хто ми є і як ми живемо, завжди торжествували над ненавистю", - наголосила глава МЗС Канади.

Національний день пам'яті жертв тероризму відзначається у Канаді щорічно 23 червня. Дата приурочена до роковин вибуху на борту літака Індійських авіаліній, що стався у 1985 році і забрав життя 329 осіб, з яких 268 були канадцями. Цей теракт досі залишається наймасовішим убивством у канадській історії. Хоча перед судом у цьому зв'язку постала лише одна особа, винними у організації теракту вважають сикхів-екстремістів з Канади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-