У Латвії розмістився багатонаціональний батальйон НАТО

У Латвії розмістився багатонаціональний батальйон НАТО

1464
Ukrinform
На базі Адазі поблизу Риги до виконання обов’язків зі стримування Росії заступив очолюваний Канадою багатонаціональний батальйон НАТО.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, на урочистій церемонії в Латвії Канаду представляв міністр оборони Харджит Саджан і начальник штабу оборони Джонатан Венс. Присутніми були також генсек НАТО Єнс Столтенберг та президент Латвії Раймондс Вейоніс.

«Сьогодні для НАТО, Латвії та бойової групи - важливий день. Ми надсилаємо чіткий сигнал, що Канада впевнено підтримує своїх союзників, й робить необхідне для збереження миру в Прибалтиці», - сказав командувач латвійської бойової групи підполковник Вейд Ратланд,

Загалом у цій бойовій групі нараховується більше 1000 осіб особового складу з Албанії, Італії, Польщі, Словенії, Іспанії та Канади, які прибули до Латвії разом із технікою.

Окрім Латвії, батальйони військ НАТО дислокуються також у прикордонній із Росією Литві, Польщі та Естонії.

Як повідомляв Укрінформ, під час саміту НАТО у 2016-ому Канада погодилася надіслати свої війська разом із технікою до Латвії та очолити багатонаціональний батальйон, який перебуватиме у Прибалтиці з метою стримування можливої російської агресії. По батальйону виділили також США, Німеччина та Великобританія, які вже розгорнули свої війська у інших прикордонних із Росією державах-членах Північноатлантичного альянсу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-