Канадський депутат закликав скасувати візи для українців

Канадський депутат закликав скасувати візи для українців

Укрінформ
Зважаючи на рішення Євросоюзу про скасування віз для українців, Канаді теж слід розглянути можливість подібного рішення.

Про це під час виступу у федеральному парламенті Канади заявив депутат від правлячої Ліберальної партії Борис Вжесневський, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Прийшов час Канаді вивчити можливість зняття візових обмежень із Україною – останньої радянської спадщини, що розділяє наші держави», - сказав Вжесневський.

Окрім цього, він закликав уряд відновити дію угоди про мобільність молоді. «Тим часом закликаю працювати із Україною над відновленням дії угоди про мобільність молоді, аби дозволити молодим українцям та канадцям подорожувати між нашими державами та збагачувати власне професійне та особисте життя, насолоджуючись усіма перевагами, що можуть запропонувати наші країни», - зазначив депутат.  

Він також привітав рішення Євросоюзу про скасування віз для короткострокових подорожей громадян України. «Із часу Революції Гідності у 2014 році, стіни та перешкоди на шляху до переходу України до сильної, консолідованої, західної ліберальної демократії продовжують падати», - підсумував Вжесневський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-