У США встановили причетність Росії до кібер-атак на Чорногорію

У США встановили причетність Росії до кібер-атак на Чорногорію

1020
Ukrinform
Компанія FireEye, яка спеціалізується на комп'ютерній безпеці, виявила слід російського підрозділу кібер-операцій APT 28 у хакерських атаках на Чорногорію перед вступом країни до НАТО.

Про це повідомило у вівторок американське впливове видання The Hill.

"FireEye пов'язала цю атаку з Росією, оскільки була виявлена інфраструктура і шкідливі програми, що використовувались виключно групою APT 28 - одним із хакерських підрозділів, що підірвали вибори в США в 2016 році", - зазначається в повідомленні.

Видання нагадує, що Чорногорія в понеділок офіційно приєдналася до НАТО, чому протистояла Росія, а також проросійські групи в колишній Югославії.

"Розширення НАТО часто розглядається Російською Федерацією як загроза безпеці, тож заявка Чорногорії на членство отримала потужний супротив з боку Росії і проросійських політичних партій в Чорногорії. Цілком ймовірно, що ця діяльність є частиною постійного зосередження зусиль APT 28 на ураженні різних держав-членів НАТО, а також самої організації", - зауважив з цього приводу віце-президент FireEye Тоні Коул.

Підрозділ APT 28 також відомий як Fancy Bear та Sofacy. Він регулярно використовує фішинг-атаки, щоб отримати доступ до систем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-