ЗМІ: Росія приєднається до розв'язання ядерної проблеми КНДР

ЗМІ: Росія приєднається до розв'язання ядерної проблеми КНДР

711
Ukrinform
Після того, як у Вашингтоні закликали РФ приєднатися до міжнародних зусиль з розв'язання ракетно-ядерної проблеми Північної Кореї, Москва просигналізувала, що погоджується на це.

Про це повідомив у понеділок із посиланням на джерело в Держдепартаменті США телеканал Fox News.

"США попросили Росію стати частиною міжнародних зусиль з подолання ядерної загрози Північної Кореї",- цитує телеканал представника Держдепу.

Водночас, за повідомленнями із Сеула, "президент Росії Володимир Путін заявив недавно інагурованому президенту Південної Кореї Мун Чже, що він готовий грати "конструктивну роль" у розв'язанні північнокорейської загрози".

При цьому залишається неясним, що Путін має на увазі під терміном "конструктивна роль" і чи передбачає це координацію зусиль зі Сполученими Штатами. У цьому зв'язку наводиться висловлювання радника президента США з питань національної безпеки Герберта Макмастера.

"По всьому світу існує багато вкрай важливих проблем безпеки, і всі їх було б легше  вирішити, якщо б Росія дійшла висновку, що краще просувати свої інтереси через співробітництво зі США та іншими, щоб розв'язати ці конфлікти, а не увічнювати їх", - зазначив Макмастер.

У цьому зв'язку також звертається увага, що після візиту держсекретаря США Рекса Тіллерсона до Москви, а також глави МЗС Росії Сергія Лаврова до Вашингтона "риторика між США і Росією заспокоїлась".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-