У КНДР певні, що в разі превентивного удару перетворять США "на попіл"

У КНДР певні, що в разі превентивного удару перетворять США "на попіл"

1021
Ukrinform
Посол Північної Кореї у Великій Британії Чой Іль заявив, що КНДР продовжить випробування в рамках ядерної програми, незважаючи на попередження з боку США та ООН.

Про це посол розповів в інтерв'ю Sky News.

"Стосовно шостого ядерного випробування - я не знаю запланованого для нього часу, оскільки я перебуваю тут, у Великій Британії, а не в моїй рідній країні. Тим не менше, я можу сказати, що ядерне випробування буде проводитися в тому місці і в той час, де і коли вирішить наш верховний лідер Кім Чен Ин", - заявив Чой Іль. За його словами, КНДР не проводили б ядерні випробування та запуск балістичних ракет, якби боялися загрози нападу з боку США.

"Якби ми боялися цього, ми, ймовірно, не стали б проводити ядерні випробування або запуск балістичних ракет. Ми розвиваємо нашу ядерну міць, щоб реагувати на такого роду атаки з боку Штатів. Якщо США нападуть на нас, наші військові і населення будуть повністю готові відповісти на будь-які атаки", - додав посол.

Чой Іль вважає, що превентивний удар по КНДР неможливий, оскільки при перших таких ознаках Північна Корея "перетворить на попіл" стратегічні активи США в регіоні.

Ядерні випробування та ракетні стрільби в КНДР непокоять світову громадськість. Низка країн посилила або запровадила нові санкції проти Північної Кореї з метою примусити Пхеньян відмовитися від ідеї розробки власної ядерної бомби.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-