Трюдо очікує від Макрона сприяння в запуску вільної торгівлі

Трюдо очікує від Макрона сприяння в запуску вільної торгівлі

Укрінформ
Канада готова продовжувати співпрацювати із Францією над втіленням амбітних проектів.

Про це йдеться у привітанні прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо на адресу новообраного президента Франції Еммануеля Макрона.

«Я з нетерпінням очікую на тісну співпрацю протягом наступних років із обраним президентом Макроном над підвищенням міжнародної безпеки, посиленням співпраці у питаннях науки та технологій, а також створенням хороших робочих місць для середнього класу на обох берегах Атлантики. Це також передбачає імплементацію Всеосяжної економічної та торговельної угоди між Канадою та Францією», - заявив Трюдо.

Він також привітав Макрона із перемогою на виборах і наголосив на міцних зв’язках між Канадою та Францією. «Канада та Франція мають теплі та давні відносини, закріплені нашою спільною історією, глибокими культурними та міжособистісними зв’язками, а також потужним економічним партнерством», - зазначив глава уряду Канади.

Як повідомляв Укрінформ, лідер руху «Вперед!» Еммануель Макрон здобув перемогу у другому турі президентських виборів у Франції. Після опрацювання 100% бюлетенів Макрон набирав 66,06 відсотка або 20,7 млн голосів виборців.

За лідера «Національного фронту» Марін Ле Пен проголосували 33,94 відсотка або 10,6 млн французів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-