У Канаді вимагають посилити санкції проти Росії

У Канаді вимагають посилити санкції проти Росії

1719
Ukrinform
У федеральному парламенті Канади зареєстрована петиція, яка закликає уряд розширити санкції проти Росії.

Як передає кореспондент Укрінформу, петиції не вистачає трохи більше 400 голосів, аби потрапити на обговорення до парламенту.

Автори петиції звертають увагу народних обранців на «систематичні порушення урядом Росії прав людини усередині країни та за кордоном» та «пропагандистську війну, яку Росія веде проти країн НАТО». Депутатів закликають ухвалити так званий «акт Магнітського» та унести до нього російських чиновників, що зловживають владою.

Петиція вже отримала підтримку депутата від Консервативної партії Тома Кміца.

Якщо до 16 серпня петиції вдасться набрати необхідну кількість підписів, її можна буде винести на обговорення до сесійної зали парламенту. В такому разі уряд буде зобов’язаний протягом 45 днів надати письмову відповідь.

Як відомо, російський адвокат Сергій Магнітський загинув у Росії 16 листопада 2009 року, перебуваючи під арештом, після викриття корупційних злодіянь вищого керівництва держави. США ще у 2012 році запровадили санкції проти російських чиновників, яких підозрюють у порушенні прав людини. Пізніше подібний закон ухвалив Європарламент та Естонія. Однак, колишній міністр закордонних справ Канади Стефан Діон неодноразово заявляв, що чинного законодавства Канади достатньо для накладення заборони на в’їзд до країни небажаним особам, тож потреби у нових законах немає. Все ж верхня палата парламенту Канади нещодавно ухвалила відповідний законопроект, і він був поданий для остаточного затвердження до нижньої.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>