Далекобійників-страйкарів затримали у Воронежі

Далекобійників-страйкарів затримали у Воронежі

Укрінформ
У Воронежі поліція затримала чотирьох водіїв великовантажних автомобілів, які виступають проти системи "Платон". Їх звинувачують у непокорі розпорядженню чиновника наглядового відомства.

Про це виданню "ОВД-Инфо" розповів один із затриманих, координатор Об'єднання перевізників Росії Павло Єнякін.

За його словами, поліція вже тиждень намагається розігнати водіїв-страйкарів. І ось на стоянці протестуючих проти системи "Платон" далекобійників у Воронежі затримали чотирьох осіб.

Серед затриманих - сам Єнякін, далекобійники Денис Щелканов і Віталій С., а також Денис Ларін, якого координатор ОПР назвав "співчуваючим". Їх обвинувачують за статтею 19.4 КпроАП (Непокора законному розпорядженню посадовця органу, що здійснює державний нагляд). Поліцейські стверджують, що стоянка хур на вулиці Остужева заважає проведенню ремонтних робіт. За словами Єнякіна, роботи проводяться мінімум за 80 метрів, проте співробітники поліції заявляють, що на місці стоянки далекобійників проходить кабель.

Всеросійський страйк водіїв великовантажних автомобілів розпочався 27 березня. За даними асоціації "Далекобійник", кількість активних учасників акцій протесту становить кілька тисяч осіб. Точніших даних поки немає. З 15 квітня система оплати перевезень російськими дорогами, відома під назвою "Платон", розпочала застосування підвищених тарифів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-