Європейські спецслужби перехопили спілкування між штабом Трампа та РФ

Європейські спецслужби перехопили спілкування між штабом Трампа та РФ

1193
Ukrinform
Британські та інші європейські спецслужби перехопили повідомлення між оточенням Дональда Трампа і російськими чиновниками та іншими офіційними особами в ході передвиборної кампанії у 2016 році.

Про це повідомляє CNN з посиланням на джерела в європейській та американській розвідці.

“Перехоплені дані європейські спецслужби передавали своїм американським колегам”, - йдеться у повідомленні.

Повідомлення були перехоплені під час планового нагляду за російськими чиновниками та іншими росіянами, які відомі західним спецслужбам.

За даними джерел, британські та європейські спецслужби, у тому числі Центр урядового зв'язку Великої Британії (GCHQ), спеціально не стежили за командою Трампа, а перехопили відповідні повідомлення під час так званого "випадкового збору" даних.

Так, повідомляється, що європейські спецслужби виявили численні повідомлення протягом декількох місяців, які, ймовірно, будуть ретельно вивчені комітетом з розвідки Сенату в рамках розслідування справи щодо втручання Росії у президентські вибори в США у 2016 році.

“Якщо іноземні спецслужби обмінюються інформацією з американською розвідкою, і це має відношення до розслідування, то, звичайно, комітет з розвідки розгляне це”, - повідомило CNN джерело, близьке до розслідування Сенату.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>