Словацькі ЗМІ штрафуватимуть за неповну назву Великої Британії

Словацькі ЗМІ штрафуватимуть за неповну назву Великої Британії

552
Ukrinform
Словацькі ЗМІ можуть бути оштрафовані на суму до 6600 євро за використання неофіційної назви "Британія" замість повної "Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії".

Про це повідомляє Reuters.

"Наша головна мета полягає в підвищенні обізнаності, ми ніколи не штрафували нікого в минулому, але ми (зараз - ред.) готові дотримуватися закону", - заявила керівник агентства Марія Фрідрічова.

Як повідомляється, нещодавно словацьке урядове агентство оголосило про початок забезпечення виконання маловідомого закону, прийнятого 1995 року, коли Словаччина лише почала робити свої перші кроки як незалежна держава.

Відповідний лист від державного агентства розіслали всім словацьким ЗМІ минулого тижня. У ньому містилося попередження про "неодноразове порушення закону" через використання слова "Британія" або "Велика Британія" під час висвітлення теми Brexit, замість повної назви країни "Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії".

Однак перелік офіційних назв країн на сайті держагентства свідчить про те, що скорочена назва "Велика Британія" є допустимою, так само як скорочені назви інших держав - Німеччина та Македонія.

Зі свого боку, посольство Великої Британії заявило, що не проти використання назви "Велика Британія" у словацьких ЗМІ.

"Офіційний логотип посольства написано так: "Британське посольство в Братиславі", але ми будемо готові виконати закон Словаччини, якщо потрібно", - сказав прес-секретар посольства.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-