У Лондон повернувся екс-агент MI6 – "автор" компромату на Трампа

У Лондон повернувся екс-агент MI6 – "автор" компромату на Трампа

1005
Ukrinform
Колишній агент британської розвідки MI6 Крістофер Стіл, який розслідував зв’язки президента США Дональда Трампа з Кремлем, повернувся на роботу в свій лондонський офіс.

Про це повідомляє The Associated Press.

"Я зараз збираюся фокусувати свої зусилля на підтримці більш широких інтересів нашої компанії тут", - сказав він, не згадуючи про скандальну доповідь щодо Трампа.

Стіл розповів, що він дуже радий повернутися до свого лондонського офісу після тривалої паузи. Як відомо, він зник з поля зору громадськості у січні, після того, як його ім'я було опубліковано в зв'язку з вищезазначеним досьє.

Як повідомляв Укрінформ, доповідь опублікували на початку січня на сайті BuzzFeed, і вона одразу викликала широкий резонанс. У документі містяться бездоказові твердження про те, що у Росії є компромат на обраного президента США Дональда Трампа.

У своїй публікації BuzzFeed згадував, що автором документа вважають колишнього співробітника британської розвідки, але його ім'я не називалося. BBC змогла з'ясувати, що йдеться, найімовірніше, про Крістофера Стіла. За даними ЗМІ, Стіл передав документ незалежній організації, яка намагалася перешкодити обранню Трампа. Він не відповів на спроби зв'язатися з ним.

Крістофер Стіл залишив свій будинок ще до того, як його ім'я з'явилося в пресі в зв'язку зі скандальною публікацією доповіді про Трампа.

Фото: АР

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>