Ердоган назвав арештованого журналіста Die Welt

Ердоган назвав арештованого журналіста Die Welt "німецьким агентом"

Укрінформ
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган закинув ув'язненому журналісту німецького видання Die Welt Денізу Юселу, що той нібито є "німецьким агентом", а німецьких посадовців - вкотре звинуватив у "підтримці тероризму" в Туреччині.

Про це пише Deutsche Welle.

"Як представник Робітничої партії Курдистану (РПК), як німецький агент ця особа впродовж місця ховалася в німецькому консульстві", - заявив Ердоган.

Він також не приховував свого невдоволення скасуванням кількох виступів турецьких міністрів у Німеччині, на яких ті, як очікувалося, мали агітувати за конституційну реформу в Туреччині.

Як повідомляв Укрінформ, у Німеччині нещодавно скасовані виступи одразу двох міністрів турецького уряду в різних містах: міністра юстиції Бекіра Боздага в Гаггенгау, міністра економіки Ніхата Зейбекчі в Кельні й пізніше у Фрехені. Пояснення – місця, де мали відбутися виступи, не відповідають необхідним умовам безпеки.

Спостерігачі кажуть, що до такого рішення місцеву владу спонукали побоювання, що виступи чиновників у містах за участю великої кількості громадян турецького походження можуть привести до конфліктів прихильників і противників уряду Туреччини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-