Кандидата в канцлери ФРН Шульца підозрюють у фінансових порушеннях

Кандидата в канцлери ФРН Шульца підозрюють у фінансових порушеннях

1355
Укрінформ
Голова комітету Європарламенту по контролю за бюджетом Інге Гресле звинуватила нинішнього кандидата в канцлери ФРН Мартіна Шульца у "фаворитизмі чистісінької води".

Європейська інстанція перевіряє, чи є повідомлення про сумнівні дії Шульца підставою для офіційного розслідування, повідомляє DW.

"Голова комітету Європарламенту з контролю за бюджетом Інге Гресле звинуватила нинішнього кандидата в канцлери ФРН від Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Мартіна Шульца в "фаворитизмі чистісінької води". Зараз Європейське відомство боротьби з шахрайством перевіряє, чи є повідомлення про сумнівні підвищення на посаді та виплати премій під час головування Шульца в Європарламенті достатньою підставою для офіційного розслідування. Серед іншого мова йде про прес-аташе Шульца і менеджера його нинішньої передвиборної кампанії Маркусе Енгельса", - йдеться в повідомленні.

В інтерв'ю газеті Ruhr Nachrichten, опублікованому у п'ятницю, 24 лютого, Гресле заявила: "Шульц у перший день своєї роботи в якості голови Європарламенту підписав розпорядження про те, що місцем роботи Енгельса значився Брюссель, хоча той жив і працював у Берліні". Вона також зазначила, що Енгельс у 2012 році був відправлений у тривале службове відрядження до Берліна, де жив у той час. Але, оскільки місцем його роботи вважався Брюссель, він отримував різні надбавки і гроші на відрядження.

Комітет відправив великий список запитань в управління справами Європарламенту, яке має представити відповіді до 3 березня. При цьому в управлінні поки не бачать якихось порушень закону колишнім головою парламенту ЄС. Сам Шульц досі не прокоментував ці обвинувачення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-