Главу польського уряду допитали у справі ДТП за її участю

Главу польського уряду допитали у справі ДТП за її участю

1250
Укрінформ
У краківській окружній прокуратурі у четвер відбувся допит глави польського уряду Беати Шидло в якості свідка у справі щодо автопригоди за її участю 10 лютого в Освеницимі.

До допиту, який тривав майже три години, не допущено адвоката 21-річного Себастіана К., який підозрюється у скоєнні ДТП, інформує власний кореспондент Укрінформу.

“Допит тривав майже три години. Пані прем'єр під час допиту відповіла на численні питання прокурорів”, - заявив речник глави уряду Рафал Бохенек.

Він повідомив, що допиту надано гриф “таємно”.

Бохенек зазначив, що глава уряду хоче, аби справу було розслідувано на основі рівноправності сторін і ні в кого не склалося враження, що якась із сторін перебуває у привілейованому становищі.

За рішенням прокуратури, адвокат підозрюваного у скоєнні ДТП не був допущений до допиту. У заяві прокуратури з цього приводу зазначається, що на цьому етапі завчасно допускати адвоката до свідчень свідка, оскільки це могло б загрожувати оприлюдненню даних і спричинити труднощі у зборі доказової бази.

Як повідомляв Укрінформ, 10 лютого під час пересування в місті Освенцим урядової колони 21-річний водій автомобіля Fiat пропустив перший автомобіль кортежу і, повертаючи вліво, зачепив другий, у якому перебувала прем'єр. Намагаючись уникнути ДТП, водій прем'єрського автомобіля різко вивернув кермо і в'їхав у дерево.

У результаті до шпиталю потрапили Шидло, начальник її охорони та водій автомобіля прем'єра. Глава польського уряду сильно не постраждала, однак вона упродовж тижня залишалася під наглядом лікарів. Водію автомобіля Fiat висунуто звинувачення у спричиненні ДТП. Він спочатку визнав провину, але потім змінив свої свідчення.

У Польщі в медіапросторі триває дискусія: у скоєнні ДТП винен лише 21-річний Себастіан К., чи також охорона Шидло. Один з телеканалів опублікував відео руху колони з однієї з промислових відеокамер за кілька секунд до зіткнення, на якому видно, що між першим і другим автомобілем колони була досить велика відстань, а автомобіль прем'єра їхав без увімкнених світлових сигналів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-