Рютте - біженцям: Або поводьтеся пристойно, або їдьте

Рютте - біженцям: Або поводьтеся пристойно, або їдьте

1533
Укрінформ
Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте за півтора місяці до парламентських виборів заявив, що ніхто не тримає в Нідерландах людей, які не розділяють цінності країни.

Про це повідомляє Бі-Бі-Сі.

"Або ведіть себе пристойно, або їдьте", - заявив Рютте, додавши, що голландцям не подобається, коли люди, які начебто приїхали до них в країну в пошуках свободи, зневажають основоположні принципи цієї свободи.

Місцеві політологи вважають, що за рахунок такого різкого випаду на адресу мігрантів та біженців Рютте сподівається перед виборами зміцнити позиції своєї "Народної партії за свободу і демократію".

Зараз в опитуваннях партія Рютте йде нарівні з різко набраючою за останні місяці популярністі антимігрантською "Партією свободи" під керівництвом Герта Вілдерса, який сам колись був у "Народній партії".

Політологи зазначають, що вперше за довгі роки головною темою передвиборної кампанії стали не фінансова політика уряду і економічні перспективи, а національне питання.

Нагадаємо: парламентські вибори в Нідерландах заплановані на 15 березня. Хоча рейтинги партій Рютте і Вілдерса поки близькі, зазначається, що останньому навіть у разі перемоги навряд чи вдасться сформувати уряд, оскільки мало хто погодиться вступити з ним в коаліцію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-