Байден переконаний: Росія спробує вплинути на вибори в ЄС

Байден переконаний: Росія спробує вплинути на вибори в ЄС

Укрінформ
Віце-президент США Джо Байден переконаний, що Росія намагатиметься вплинути на перебіг виборів у Європі, як вона це робила у Сполучених Штатах.

Про це він заявив на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, повідомляє Reuters.

"За президентства Путіна Росія використовує будь-який доступний їй інструмент для того щоб підточити європейський проект, перевірити лінії розлому західних країн і повернутися до політики, яка визначалася сферами впливу... Враховуючи, що у багатьох країнах Європи цього року відбудуться вибори, нам варто чекати нових спроб Росії втрутитися в демократичний процес", - сказав Байден.

За його словами, мета Росії зрозуміла - "зруйнувати міжнародний ліберальний порядок".

Як повідомлялося, на початку січня американська розвідка оприлюднила доповідь, у якій містяться дані про те, що президент РФ Володимир Путін розпорядився організувати в 2016 році "кампанію впливу" на вибори президента США з метою підірвати демократичний процес і дискредитувати кандидата від демократів Гілларі Клінтон.

За даними розвідки, російські хакери зламали електронну пошту і викрали тисячі листів керівника передвиборчого штабу Клінтон Джона Подести, опублікувавши їх через сайт WikiLeaks за кілька тижнів до виборів 8 листопада.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-