Дві третини заявок про притулок у ЄС припадають на Німеччину

Дві третини заявок про притулок у ЄС припадають на Німеччину

Укрінформ
Німеччина продовжує лідирувати за кількістю заявок на отримання притулку серед усіх країн ЄС.

Дані "Євростату" наводить у середу німецька газета Welt.

"У Німеччині за перші 3 квартали 2016 року було подано більше клопотань про надання притулку, ніж в інших 27 країнах. Усього в ЄС було подано 988 тисяч клопотань, з яких майже дві третини - у Німеччині", - йдеться в повідомленні.

В Італії було подано - 85 тисяч клопотань, у Франції - 62 тисячі.

При цьому рішення про те, чи може людина залишитися, на який період часу і на яких умовах, приймаються не в усіх випадках. Так, у Німеччині за вказаний період рішення в першій інстанції було прийнято щодо 420 тисяч осіб (на 658 тисяч заяв, згідно з даними профільного міністерства). В Італії - 67 555 заявників, а в Греції з 30 495 прохачів про рішення дізналися лише 7610 осіб. В ЄС загалом прийнято 756 тисяч рішень.

Не свідчать високі цифри і про зростання потоку мігрантів, зазначає видання. Річ у тім, що минулого року клопотання подавали також особи, які прибули в раніше, в 2015 році. З січня по вересень 2016 року, згідно з даними системи Easy, було зареєстровано 272 тисячі в'їздів до ФРН, проте чиновники вважають, що насправді їх було навіть менше, оскільки деякі люди реєструвалися двічі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-