У Британії почався суд над радянським дисидентом

У Британії почався суд над радянським дисидентом

1625
Ukrinform
Колишній радянський дисидент Володимир Буковський 12 грудня постав перед судом у Великій Британії за звинуваченнями у виготовленні і зберіганні дитячої порнографії.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

73-річний Буковський під час попереднього слухання справи у 2015 році своєї провини не визнав. Від 20 квітня до 16 травня цього року він оголошував голодування, протестуючи проти звинувачень, які він категорично відкинув.

Буковський також подав апеляцію до Високого суду правосуддя у Лондоні, заявивши, що він став жертвою «брудної кампанії» ФСБ Росії.

Нагадаємо: Володимир Буковський критикував нинішню політику Росії і особисто президента Володимира Путіна. У 2007 році він висувався кандидатом у президенти Росії, проте йому відмовили у реєстрації. У 2009 році Буковський увійшов до політради опозиційного руху «Солідарність».

З 1976 року письменник живе у Великій Британії.

У квітні 2015 року кембриджська королівська прокуратура висунула йому звинувачення у виготовленні та зберіганні «непристойних дитячих фотографій». У відповідь Буковський подав до суду на британську прокуратуру, звинувативши її в наклепі та перевищенні службових повноважень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>