У справі про неякісні продукти в Кишиневі заарештовано 17 чиновників і бізнесменів

У справі про неякісні продукти в Кишиневі заарештовано 17 чиновників і бізнесменів

1232
Укрінформ
Суд сектора Буюкань молдавської столиці видав мандат на арешт 17 чиновників і бізнесменів терміном на 30 діб, ще троє обвинувачених перебуватимуть під домашнім арештом.

Усі вони звинувачуються в постачанні продуктів харчування з простроченим терміном придатності кишинівські школи і дитячі сади, передає власний кореспондент Укрінформу в РМ.

Серед заарештованих – начальники та заступники начальників управлінь освіти Кишинева і керівник управління продовольчого постачання Міністерства оборони Молдови.

«На жаль, нам не вдалося встановити всіх причетних до цієї злочинної схеми, слідство триває. Всі заарештовані звинувачуються в причетності до поставок в дитячі установи столиці продуктів харчування сумнівної якості», - повідомив прокурор Іон Мунтян.

У зв'язку зі справою про постачання прострочених продуктів, парламент Молдови наступного тижня заслухає прем'єр-міністра Павла Філіпа, міністра освіти Корину Фусу, міністра охорони здоров'я Руксанду Главан та керівника Національного агентства продовольчої безпеки Георге Габера.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-