Пентагон зупиняє купівлю російських вертольотів - 20.11.2016 07:05 — Новини Укрінформ
Пентагон зупиняє купівлю російських вертольотів

Пентагон зупиняє купівлю російських вертольотів

5407
Ukrinform
Міністерство оборони США повідомило Конгрес, що планує припинити закупівлю російських вертольотів Mi17 для Афганістану, натомість купуватиме вертольоти американського виробництва.

Таке рішення оприлюднив сенатор Кріс Мерфі.

«Я ніколи не зможу зрозуміти, чому уряд США відсилає гроші платників податків в Росію за вертольоти для Афганістану, в той час як Росія підтримала режим Асада в Сирії і вторгнення на схід України. Якщо Пентагон купує вертольоти, то вони мають бути зроблені в Америці», – наводить його слова Радіо Свобода.

У Пентагоні повідомили, що будуть купувати Sikorsky Black Hawk - вертольоти, які роблять в штаті Коннектикут.

«В умовах спроб Росії підірвати наші цілі зовнішньої політики на Близькому Сході і її тривалої агресії в Україні, настав час, щоб Сполучені Штати припинити свою залежність від російського виробництва вертольотів для операцій в Афганістані», – сказала член Палати представників США Роза Делауро, додавши, що треба приділяти першочергову увагу американським виробникам і працівникам.

Санкції Заходу щодо Росії через її агресію в Україні не перешкоджали доставці російських вертольотів і їх комплектуючих до Афганістану протягом останніх двох років, зазначає Радіо Свобода.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>