Мей обіцяє запустити Brexit до кінця березня

Мей обіцяє запустити Brexit до кінця березня

1020
Ukrinform
Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей пообіцяла запустити статтю 50 Лісабонської угоди (формально починає процедуру виходу з Євросоюзу) до кінця березня 2017 року.

Про це вона заявила перед початком переговорів у двосторонньому форматі з канцлером ФРН Ангелою Меркель, повідомляє кореспондент Укрінформу в ФРН.

«Ми дійсно готові запустити статтю 50 до кінця березня 2017-го, наступного року», - повідомила вона.

За її словами, вона поінформувала Меркель про те, як йде робота з підготовки до виходу з ЄС і пояснила, що хоче, щоб цей процес пройшов "гладко, впорядковано", шукає рішення в інтересах самої Великобританії і також європейських партнерів.

Мей запевнила, що незважаючи на те, що її країна залишає ЄС, вона буде продовжувати з ним працювати, у тому числі через різні регіональні групи і платформи. Зокрема, Лондон підтримує різні ініціативи ЄС, включаючи зміцнення європейської безпеки, яка доповнює НАТО. 

Це другий візит Мей у Берлін як прем'єр-міністра.

Крім двосторонніх переговорів з німецькою колегою, Мей і Меркель взяли участь у зустрічі з президентами США Бараком Обамою і Франції Франсуа Олландом, прем'єрами Іспанії Маріано Рахоєм і Італії Маттео Ренці, на якій обговорили подальші кроки після зміни адміністрації Білого Дому.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-