ФБР поновило справу "листів Клінтон" через появу нових обставин

ФБР поновило справу "листів Клінтон" через появу нових обставин

1735
Ukrinform
Федеральне бюро розслідувань повернулося до розслідування справи щодо користування Гілларі Клінтон неслужбовим поштовим сервером під час перебування на посту держсекретаря.

Про це йдеться в листі директора ФБР Джеймса Комі восьми керівникам комітетів Конгресу США, повідомляє Укрінформ.

"У зв'язку з обставинами, що не стосуються справи, ФБР стало відомо про існування листів, які, можливо, мають відношення до розслідування (справи листування Клінтон - ред.)", - цитує Джеймса Комі CNN.

Він зауважив, що отримав цю інформацію у четвер від слідчо-оперативної групи.

"Я погодився, що ФБР має вжити відповідні слідчі дії, щоб дозволити слідству розглянути ці листи з метою визначення, чи містять вони секретну інформацію, а також оцінити їх значення для нашого розслідування", - написав глава ФБР.

Наразі, за його словами, поки неможна оцінити, який вплив матимуть нові обставини на хід справи.

Кілька місяців тому директор ФБР Джеймс Комі заявив, що "справа Клінтон" не містить ознак злочину, який передбачає судове переслідування. Під час слухань у Конгресі з цього питання він зауважив, що Клінтон була "украй необачною", коли користувалася недержавним сервером у службових цілях. Водночас він підкреслив, що слідчі не знайшли доказів того, що Клінтон свідомо порушувала закон, через що ФБР і винесло рекомендацію не порушувати справу проти колишнього держсекретаря.

Скандал навколо використання Гілларі Клінтон приватного поштового серверу в службових цілях тягнеться з початку її президентської кампанії, ставши основним аргументом проти неї з боку республіканських суперників у боротьбі за першу посаду в США.

Фото: РІА Новости

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-